Для корректной работы сайта в вашем браузере должны быть включены файлы Сookie

Мы ценим ваше мнение. Оставьте отзыв о том, как проходит обучение.

credit card У тебя осталась незавершенная покупка: занятий с 
смотреть

Приветствуем! Мы онлайн школа английского языка Englishdom!

Мы гарантируем уникальный подход к обучению ваших сотрудников:

👩‍💻

1100+ тичеров Englishdom вдохновляют на достижение поставленной цели. Преподаватель подбирается в соответствии со спецификой бизнеса

🤓

24h доступ к экосистеме образовательных продуктов: материалам урока, домашнему заданию, словарному тренажеру, разговорным клубам

📱

За компанией закрепляется персональный менеджер. Доступ к 20+ курсам для самостоятельного обучения

26 сентября 2022
7 мин. читать

5 способів покращити методи розвитку персоналу у вашій компанії

Нет времени читать? Сохрани в

Содержание статьи:

notebook image

Проверь свой уровень английского

Это бесплатный комплексный тест, который поможет определить твой уровень владения языком по всем параметрам:

  • Грамматика
  • Словарный запас
  • Чтение
  • Восприятие речи на слух

🕣 🇬🇧 Tест займет до 15 мин

Кожна компанія має власний набір пріоритетів, які допоможуть вивести її на новий рівень, і знати, які ініціативи вплинуть, може бути непросто. Але те, що робить бізнес процвітаючим і справді відрізняє одну організацію від інших — це не продукти, які вона продає, або послуги, які вона пропонує, а люди в ній.

Турбота про ваших співробітників - це не просто веселі щасливі години або оплата обіду раз на тиждень. Кожна людина, незалежно від її рівня чи місця роботи, хоче відчувати щиру турботу. Ефективний спосіб досягти цього — підтримати їхнє професійне зростання та особисте зростання.

Розвиток співробітників (staff development) — це довгострокова ініціатива, але вона також призводить до короткострокових вигод, таких як підвищення лояльності, підвищення продуктивності та залучення. Ось п'ять способів покращити професійний розвиток персоналу у своїй компанії.

* Стаття написана на основі матеріалу із 15Five (автор David Hassel, генеральний директор компанії 15Five). Вчіть англійську, щоб читати найкращі статті в першоджерелі мовою оригіналу. Запишіться на безкоштовний пробний урок

1. Пропонуйте професійне навчання із самого початку

Давайте відкинемо очевидні речі. Поговоримо про щось цікавіше.

Мотивація ваших співробітників на успіх у їхній ролі починається з надання їм усіх інструментів та ресурсів, необхідних для якісного виконання своєї роботи. Це включає професійне навчання.

Ви можете практикувати це з першого дня роботи співробітника і пізніше, створивши базу знань, що містить важливу інформацію та найкращі практики для нових співробітників у міру зростання вашої команди.

Докладніше про цю тему ми писали у статті про адаптацію співробітника (там ми розбирали кейси найбільших українських, американських, японських та європейських компаній).

Для віддалених співробітників у них може бути менше можливостей поставити разові питання за вашим столом, тому створення ретельного плану навчання особливо важливо для їх підвищення.

Читай также

Глаголы в английском языке: всё, что необходимо о них знать

2. Допоможіть своїм менеджерам стати найкращими тренерами та наставниками

Щоб стати ефективним коучем, необхідно дізнатися про своє безпосереднє підпорядкування; їх унікальні сильні сторони, що їх виснажує і що їх мотивує, щоб ви могли допомогти їм на шляху до успіху. Один із способів досягти цього — ставити правильні питання з правильною частотою. Ось 5 питань, які ви можете почати ставити своїм співробітникам щотижня під час реєстрації та особистих зустрічей:

  1. Що у вас добре виходить у вашій ролі? Що у вас добре вийшло саме цього тижня?
  2. З якими проблемами ви стикаєтесь?
  3. Як ви почуваєтеся на роботі?
  4. Наскільки ви задоволені за шкалою від 1 до 10? Чому?
  5. Як я можу стати найкращим лідером?

Регулярні розмови допоможуть вам встановити глибші зв'язки зі своїми людьми. Ці обговорення також сприятимуть створенню більш психологічно безпечного середовища, що дозволяє співробітникам бути відкритими та чесними.

І хоч ці п'ять питань було складено американським фахівцем з кадрів, у наших реаліях вони теж застосовні.

3. Розширення міжвідомчої співпраці

По-справжньому згуртована робоча сила, яка чудово справляється з міжвідомчим навчанням, може допомогти подолати розрив між культурами, дати співробітникам можливість дізнатися більше про інші частини бізнесу та викликати більше співчуття у всіх напрямках. Але правда, що більшість команд не природжені співробітники.

Без правильних структур, які допомагають вашим людям спілкуватися, деякі ініціативи можуть зазнати невдачі. Наприклад, ваш відділ маркетингу прагне покращити бренд компанії за рахунок нового контенту, але не консультується з відділами продажу чи обслуговування клієнтів. Якщо маркетингова команда не до кінця усвідомлює унікальні болючі точки своїх клієнтів, повідомлення, швидше за все, не знайде відгуку. Хоча це лише один випадок, проблема співпраці може призвести до згубніших результатів.

4. Підкресліть софт скіли

На жаль, цим життєво важливим якостям часто не надають значення у корпоративному середовищі. Навіть назва «м'які навички» змушує їх здаватися відносно непотрібними, але, за словами галузевого аналітика Джоша Берсіна, ці навички не м'які вони дуже складні, на освоєння потрібні роки, і їх масштаби постійно змінюються. Про всяк випадок зауважимо, що англійською він мав на увазі, що софт скіли (soft skills — м'які навички), не такі вже й м'які.

Бізнес — це сукупність людей, які працюють разом, тому формування основних навичок взаємин, таких як здатність співпрацювати та спілкуватися, є однією з найважливіших речей, які компанія може заохочувати.

5. Інвестуйте в особистий розвиток

Емоційний баланс

Поставте такі питання, як: «Що ви думаєте про свою роботу останнім часом? Ви з чимось боретеся?» Це відповідає нашим основним потребам бути побаченими, почутими, визнаними та підтвердженими – потребами, які часто залишаються незадоволеними у багатьох робочих середовищах.

Інтелектуальне зростання

Книги та семінари не обов'язково мають бути про бізнес. Ви можете продовжити навчання в галузі особистих фінансів або налагодження здорових відносин.

Фізичне здоров'я

Заохочуйте своїх людей відходити від своїх робочих столів після завершення робочого дня і дозволяючи їм більше практикувати себе, демонструючи, що ви не просто залежите від навичок, вказаних у їхніх посадових інструкціях, але дбаєте про них як про людей.

Коли співробітникам даються інструменти для якісного виконання своєї роботи та навчання для просування кар'єрними сходами, вони стають більш мотивованими. Вони з більшою ймовірністю відчують натхнення працювати якнайкраще. А ваша репутація чудового керівника може просто спонукати найкращих та яскравих кандидатів долучитися до вашої команди.

Тест з англійської мови "Business Expressions"

Структура тесту

У цьому тесті 10 питань. Структура у всіх питань однакова. Вам пропонується питання та 3 варіанта відповіді на нього. Вам потрібно вибрати правильний варіант із запропонованих. Правильний варіант завжди один, або варіант "не знаю". Цей варіант ми додали для прозорості тесту, щоб ви не грали у вгадалки. Отже, якщо ви не знаєте відповіді, так і відзначайте.

Пройдіть тест і дізнайтесь, чи достатньо добре ви знайомі з бізнес виразами на англійській мові.

Let’s get started!

136

Результати тесту

0 – 4 правильних відповідей: Потрібно ще трішки попрацювати над знанням бізнес термінології і повторити тест.

5 – 7 правильних відповідей: Кілька разів помилились, але з бізнес виразами на англійській ви знайомі доволі добре.

8 – 10 правильних відповідей: Вау! Ви чудово знайомі з бізнес термінологією в англійській мові. Продовжуйте вивчення і успіх супроводжуватиме вас завжди.

Читай также

Как быстро подготовиться к ЗНО по английскому

Вертикально-горизонтальний метод розвитку персоналу

Bill Torbert та Robert Kegan сформували два умовні способи розвивати персонал. Дуже умовних, адже ми говоримо про роботу з людьми, а не про точні науки.

Ідея полягає в тому, що розвиток співробітників може йти за двома напрямками: горизонтально та вертикально. У першому випадку співробітник розширює компетенцію, але зберігає своє становище у компанії. У другому випадку працівник проходить три стадії:

  1. Залежність (може працювати лише під контролем зі сторони)
  2. Незалежність (може працювати сам по собі, не потребує заступництва начальника)
  3. Взаємозалежність (може працювати у зв'язці з іншими співробітниками та ставити їм завдання).

Як ви могли здогадатися, ідея вертикально-горизонтальної методики не в тому, щоб вибрати один із двох, а в тому, щоб пам'ятати про обидва напрямки.

На цьому все.

А як вибудувати систему вивчення корпоративної англійської, щоб команда досягала нових звершень — дізнайтеся на консультації з нашими експертами.

Englishdom #надихаємовивчити